خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 30 شهریور 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

پرس تی وی مستند جدیدی از "خاندان سلطنتی انگلیس" پخش می‌کند- اخبار رادیو و تلویزیون - اخبار فرهنگی تسنیم

تسنیم | فرهنگی و هنری | چهارشنبه، 24 شهریور 1400 - 18:42
شبکه بین‌المللی پرس‌تی‌وی با ساخت و پخش مستند «سلطنتی واقعی» (The Real Royals ) پرده از چهره واقعی خاندان سلطنتی انگلیس بر می‌دارد. این مستند محصول سال 2021 شبکه پرس‌‌تی‌وی است و مهدی عرب کارگردانی آن را برعهده دارد.
مستند،واقعي،سريال،سلطنت،مقدس،تلويزيون،دفاع،يادمان،سلطنتي،ملك ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در بسته خبری امروز رادیو و تلویزیون خبرهایی همچون مستند «یادمان» همزمان با هفته دفاع مقدس، نمایشِ چهره واقعی ملکه در شبکه انگلیسی‌زبانِ "پرس‌تی‌وی"، ابراز امیدواری بازیگر سریال "خانه به دوش" در برنامه‌ای تلویزیونی برای بازگشت رضا عطاران و جزئیات تازه‌ای از سریال تاریخی "مستوران" به شرح ذیل آمده است:
مجموعه‌ مستند «یادمان»، تولید موسسه‌ فرهنگی هنری اندیشه‌ شهید آوینی و گروه فرهنگ، تاریخ و هنر شبکه‌ یک سیما به مناسبت هفته‌ دفاع مقدس روی آنتن می‌رود.
در مجموعه‌ مستند «یادمان»، به یادمان‌های مختلفی هم‌چون «هویزه»، «فتح‌المبین»، «طلائیه»، «فکه»، «شلمچه»، «اروند» و «مرصاد» پرداخته می‌شود.
چهره واقعی ملکه و اطرافیانش در «سلطنت واقعی» آشکار می‌شود
وی در پایان اظهار امیدواری کرد تدوین «سلطنت واقعی» به‌زودی به پایان برسد و این مستند در آینده نزدیک روی آنتن شبکه پرس‌ تی‌وی برود.
امیدوارم عطاران به خانه‌اش تلویزیون برگردد
فرشاد ارج، بازیگر و کارگردان که در برنامه «سلام تهران» حاضر شده بود، گفت: امیدواریم شاهد حضور دوباره بازیگرانی همچون رضا عطاران که تلویزیون خانه آن‌ها بوده است در تلویزیون باشیم.