سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

استان کرمان پیشرفت‌های خوبی در حوزه شرکت‌های دانش بنیان و فناور داشته است

ایسنا | دانش و فناوری، استان‌ها | چهارشنبه، 24 شهریور 1400 - 18:42
رییس هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری گفت: استان کرمان در سال‌های اخیر پیشرفت‌های خوبی در حوزه شرکت‌های دانش بنیان و فناور، مجموعه پارک‌ها و مرکز نوآوری داشته است.
صندوق،استان،نوآوري،كرمان،فناوري،پژوهش،دانش

خلاصه خبر

دکتر«علی وحدت» عصر امروز ۲۴ شهریورماه در حاشیه آیین رونمایی از محصولات دانش بنیاد استان کرمان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: استان کرمان در سال‌های اخیر پیشرفت‌های خوبی در حوزه شرکت‌های دانش بنیان و فناور، مجموعه پارک‌ها و مرکز نوآوری و همینطور تامین مالی این شرکت‌ها و مجموعه‌ها توسط صندوق پژوهش و فناوری استان داشته است.
رییس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری درخصوص حمایت‌های این صندوق از شرکت‌های جدید افزود: صندوق پژوهش و فناوری مستقر در استان با همکاری پارک علم و فناوری وظیفه حمایت از شرکت‌های نوپا را دارند و با توجه به خط اعتباری که به این صندوق در استان کرمان تخصیص داده شده، نباید هیچ نیازی تا مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان رد شود و صندوق حتما در این راستا همکاری خواهد داشت و نیاز مالی اولیه این شرکت‌ها هم از طریق پارک و هم مستقیما از طریق صندوق پژوهش و فناوری، در استان مرتفع خواهد شد.