خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 31 شهریور 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آموزش ماهانه ۷۶۷ سرباز در طرح مهارت‌آموزی سربازان وظیفه خراسان جنوبی

ایسنا | استان‌ها | چهارشنبه، 24 شهریور 1400 - 18:13
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی از همکاری با جهاددانشگاهی برای برگزاری دوره‌های طرح مهارت‌آموزی سربازان وظیفه به منظور آموزش سربازان در سال ۹۹ خبر داد و گفت: ماهانه ۷۶۷ نفر آموزش می‌بینند.
جوانان،ورزش،جهاددانشگاهي،سربازان،مسلح،جنوبي،نيروهاي،آموزش،سواد

خلاصه خبر

ایسنا/خراسان جنوبی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی از همکاری با جهاددانشگاهی برای برگزاری دوره‌های طرح مهارت‌آموزی سربازان وظیفه به منظور آموزش سربازان در سال ۹۹ خبر داد و گفت: ماهانه ۷۶۷ نفر آموزش می‌بینند.
‌مهدی قناد در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: براساس تفاهم نامه‌های همکاری وزارت ورزش و جوانان و ستاد کل نیروهای مسلح مبنی بر همکاری و ایفای نقش مبنی بر فرآیند برنامه‌های طرح جامع مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح و بهره‌گیری از توان تخصصی جهاددانشگاهی به منظور استفاده از ظرفیت علمی، فرهنگی، فناوری، آموزشی و کارآفرینی جهاد دانشگاهی، تفاهم‌نامه‌ای بین روسای جهاددانشگاهی و ورزش و جوانان خراسان جنوبی منعقد شد.
قناد ادامه داد: آموزش‌های ارائه شده به سربازان، توسط جهاددانشگاهی طبق قرارداد منعقده شامل دوره‌های سواد مالی، سواد رسانه‌ای ازدواج و اشتغال است.
تصریح کرد: تفاهم نامه دیگری بین معاونت جوانان ورزش و جوانان با قرارگاه مرکزی نیروهای مسلح تنظیم شده که مهارت‌های عمومی چهارگانه برعهده ورزش و جوانان است.