خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 01 مهر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

بررسی احداث باغ تایلندی و ادامه روند بازسازی سفارت تایلند

ایسنا | سیاسی، اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 24 شهریور 1400 - 18:12
شهردار منطقه ۱۲ طی بازدید از سفارت تایلند از بررسی احداث باغ تایلندی در این منطقه و ادامه روند بازسازی این سفارتخانه خبر داد.
منطقه،تايلند،باغ،تايلندي،سفارتخانه،كشور،سفير،شهرداري،ادامه،س ...

خلاصه خبر

شهردار منطقه ۱۲ طی بازدید از سفارت تایلند از بررسی احداث باغ تایلندی در این منطقه و ادامه روند بازسازی این سفارتخانه خبر داد.
به گزارش ایسنا، علی‌محمد سعادتی، شهردار منطقه ۱۲ با همراهی ورا ووت پونگ پرا پاپانت، سفیر کشور تایلند از این سفارتخانه به منظور بررسی ادامه روند بازسازی از آن بازدید کرد.
در این بازدید سعادتی با ابراز اطمینان از اینکه بررسی‌های شهرداری منطقه در کمال صحت، دقت و با حفظ امانت انجام می‌گیرد، افزود: روند پیشروی پرونده شهرسازی سفارت تایلند در مورد عملیات اجرایی و بازسازی آن سفارتخانه بررسی شد و به همین منظور بازدیدی از این سفارتخانه صورت گرفت.
در ادامه سفیر تایلند ضمن قدردانی از نتایج مثبت این دیدار با اشاره به درخواست‌های پیشین این سفارتخانه از شهرداری تهران برای ایجاد باغ تایلندی در منطقه ۱۲، خواستار تشکیل کمیته‌ای مشترک برای احداث این باغ شد که اولین اقدام آن توافق برای جانمایی این باغ باشد.
نیاز به اعلام رسمی سفارتخانه داریم تا بتوانیم در مورد اقدامات دیگر برنامه‌ریزی کنیم.
برای پذیرایی از توریست‌های تایلندی آمادگی کامل دارد و از آن استقبال می‌کند.