خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 31 شهریور 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

احداث باغ تایلندی در مرکز تهران بررسی می شود

مهر | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 24 شهریور 1400 - 17:45
شهردار منطقه ۱۲ طی بازدید از سفارت تایلند از بررسی احداث باغ تایلندی در این منطقه و ادامه روند بازسازی این سفارتخانه خبر داد.
تايلند،منطقه،باغ،كشور،تايلندي،سفارتخانه،سفير،سعادتي،آمادگي،ش ...

خلاصه خبر

در این بازدید سعادتی با ابراز اطمینان از اینکه بررسی‌های شهرداری منطقه در کمال صحت، دقت و با حفظ امانت انجام می‌گیرد، افزود: روند پیشروی پرونده شهرسازی سفارت تایلند در مورد عملیات اجرایی و بازسازی آن سفارتخانه بررسی شد و به همین منظور بازدیدی از این سفارتخانه صورت گرفت.
در ادامه سفیر تایلند ضمن قدردانی از نتایج مثبت این دیدار با اشاره به درخواست‌های پیشین این سفارتخانه از شهرداری تهران برای ایجاد باغ تایلندی در منطقه ۱۲، خواستار تشکیل کمیته‌ای مشترک برای احداث این باغ شد که اولین اقدام آن توافق برای جانمایی این باغ باشد.
وی بر انجام مذاکرات در مورد نوع خدمات و کارهایی که سفارت و دولت تایلند برای ساخت این بوستان می‌خواهد انجام دهد، تأکید کرد و افزود: برای مشخص‌شدن نوع همکاری از طراحی، تعیین یا انتقال نوع گونه‌های گیاهی تایلندی، سرمایه‌گذاری و… نیاز به اعلام رسمی سفارتخانه داریم تا بتوانیم در مورد اقدامات دیگر برنامه‌ریزی کنیم.