سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

اصناف در همه بحران‌ها به خوبی پای کار بودند

ایسنا | استان‌ها | چهارشنبه، 24 شهریور 1400 - 17:38
استاندار کرمانشاه از مساعدت اصناف و بازاریان استان در عبور از بحران ها و یاری رساندن به مردم تقدیر کرد و گفت: در مبارزه با کرونا نیز شاهد فداکاری و از خودگذشتگی فعالان این عرصه برای حفظ سلامت مردم بودیم.
اصناف،بازاريان،بحران،كرونا،استان،كرمانشاه،بازوند،فداكاري،يار ...

خلاصه خبر

ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه از مساعدت اصناف و بازاریان استان در عبور از بحران ها و یاری رساندن به مردم تقدیر کرد و گفت: در مبارزه با کرونا نیز شاهد فداکاری و از خودگذشتگی فعالان این عرصه برای حفظ سلامت مردم بودیم.
هوشنگ بازوند، امروز(24 شهریور) در دیدار صمیمی با اصناف و بازاریان استان، گفت: اصناف و بازاریان متدین، مسوولیت پذیر، متعهد و انقلابی در بحران کرونا با تعطیلی واحدهای صنفی به صورت خودجوش نقشی مهم و همراهی موثری برای مبارزه با این بیماری کرونا برعهده داشتند.
وی با بیان اینکه اکنون که گرفتار کرونا هستیم نیز اصناف و بازاریان به خوبی پای کار آمده اند، گفت: در ایام کرونا نیز بارها شاهد فداکاری اصناف بودیم و هر زمان که نیاز به تعطیلی بازار بود علی رغم اینکه درآمد کسبه به فعالیت مغازه ها وابسته بود، اما باز هم ازخودگذشتگی کرده و همکاری خوبی کردند.