سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

سردار شفائی: نیازمند فرهنگ ایثار و شهادت هستیم

ایسنا | فرهنگی و هنری | چهارشنبه، 24 شهریور 1400 - 17:37
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: سپاه تلاش دارد و تلاش می کند تا هم پا و همراه با اداره حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان به عنوان سربازی کوچک در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به وظیفه خود عمل کند.
مقدس،دفاع،فرهنگ،ايثار،شهادت،بلوچستان،سيستان

خلاصه خبر

به گزارش ایسنا، سردار احمد شفائی،ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدا، از هفته دفاع مقدس به عنوان بهترین فرصت جهت انعکاس ارزش‌های این دوران و رشادت‌ها و فداکاری‌های رزمندگان نام برد و توضیح داد: هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی است که می‌توان با استفاده از ظرفیت های خوبی که در استان است متمرکز شد تا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به درستی صورت بگیرد.
سردار شفائی خاطرنشان کرد: فرصت تمام نشده و ما همچنان این فرصت را داریم تا بیش از هر زمان دیگر به ارزش‌های انقلاب و فرهنگ ایثار و شهادت بپردازیم، هفته دفاع مقدس یکی از این فرصت‌ها ست که در اختیار ما قرار دارد و بلید برای تبیین ارزش‌های دفاع مقدس خالصانه و دلسوزانه با بهره مندی از ظرفیت های استان در جهت اثرگذاری مطلوب‌تر گام برداریم.