سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

توسعه مراکز واکسیناسیون در دشت ورامین/ 50 هزار دوز واکسن به شهروندان قرچکی در دو روز گذشته تزریق شد

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 24 شهریور 1400 - 17:37
گروه استان‌ها - مراکز واکسیناسیون در دشت ورامین به منظور رفاه حال مردم افزایش یافته و در طول روزهای گذشته 50 هزار دوز واکسن کووید 19 در قرچک تزریق شده است.
واكسن،واكسيناسيون،شهرستان،بهداشت،پيشوا،تجميعي،قرچك،تزريق،مرا ...

خلاصه خبر

سیدمحمد طباطبائی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در قرچک ، با اشاره به تأمین واکسن متناسب با نیاز مردم در قرچک اظهار داشت: روند واکسیناسیون در شهرستان قرچک به‌خوبی انجام می‌گیرد و مراکز واکسیناسیون این شهرستان حتی در روزهای تعطیل به مردم شهرستان خدمات‌رسانی می‌کنند.
وی افزود: دو مرکز واکسیناسیون در سطح شهرستان در فضاهایی کاملاً استاندار در حال انجام خدمات‌دهی به مشمولان تزریق واکسن هستند.
رئیس اداره بهداشت و درمان قرچک با اشاره به کمبود واکسن برکت در شهرستان گفت: در هفته‌های اخیر با کمبود واکسن ایرانی برکت رو به رو بودیم لذا باتوجه به تقاضای چشم‌گیر مردم، به واسطه رایزنی‌های صورت گرفته این نیاز در شهرستان رفع شده است.
امینی همچنین از افزایش شیفت کاری مراکز واکسیناسیون این شهرستان خبر داد و افزود: با راه‌اندازی شیفت عصر واکسیناسیون شهرستان انتظار افراد برای دریافت واکسن به کاهش محسوسی داشته است.