سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

فروش بلیت پروازهای اربعین خارج از لیست سامانه سماح ممنوع شد +سند

فارس | برگزیده، فرهنگی و هنری | چهارشنبه، 24 شهریور 1400 - 17:37
فروش بلیت پروازهای اربعین خارج از لیست تأیید شده در سامانه سماح و کمیته اعزام ستاد اربعین، از 28 شهریور تا 10 مهرماه ممنوع شد.
اربعين،بليت،زيارت،زائران،ويزا،اعزام،سامانه،هواپيمايي،تومان،ه ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، با توجه به تصمیم ستاد اربعین قرار است اعزام زائران اربعین حسینی از ۲۸ شهریورماه آغاز شود.
این امر در حالی است که کاروان‌ها و افرادی که به صورت غیرمجاز در حال ثبت‌نام از زائران اربعین هستند، همچنان نیز برای جذب زائران بدون نیاز به تزریق واکسن تبلیغ می‌کنند.
البته علیرضا رشیدیان، رئیس سازمان حج و زیارت نسبت به تبلیغات افراد و گروه‌ها برای زیارت اربعین هشدار داد و از عاشقان زیارت اربعین خواست که به هیچ وجه با این کاروان‌ها همراه نشوند.
چرا که در روزهای اخیر هم چندین زائر در فرودگاه بغداد ساعت‌ها قرنطینه و به دلیل نداشتن ویزا پس از معطلی بسیار به کشور بازگردانده شدند و کسی هم پاسخگوی آن‌ها نبود.
حتی برخی از شرکت‌های هواپیمایی که به دلیل بدهی امکان ورود به فرودگاه نجف را نداشتند، با هماهنگی صورت گرفته می‌توانند پروازهای خود را از سر بگیرند.
البته هنوز سازوکار صدور ویزا برای زوار اربعین از سوی کمیته اعزام اعلام نشده است.