خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 01 مهر 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

راه اندازی اولین کلانتری سیار در اصفهان

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 24 شهریور 1400 - 17:36
اصفهان - معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان اصفهان از راه اندازی اولین کلانتری سیار با امکانات و تجهیزات کامل و مجهز به سیستم‌های هوشمند در فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان خبر داد.
كلانتري،جرم،افزايش،محله،انتظامي،احداث،سيار،اتوبوس،وقوع،جمعيت ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ ایوب گرامی اظهار داشت: با توجه به اینکه لازم بود تا در بعضی مواقع و زمان‌ها پلیس استقرار مقطعی در برخی نقاط شهر داشته باشد با تلاش کارشناسان و تکنسین‌های مجرب پلیس استان، اتوبوسی با دارا بودن امکانات و تجهیزات کامل پلیسی و مجهز به سیستم‌های هوشمند تهیه شد که این اتوبوس در حقیقت همان کار کلانتری را به صورت سیار انجام می‌دهد.
وی افزود: کلانتری سیار حکم یک بیمارستان صحرایی و موقت را دارد و همانطور که به مشکلات مردم در کلانتری رسیدگی می‌شود در این اتوبوس هم همان کارها انجام گرفته و مردم می‌توانند هرکجا که اتوبوس مذکور را مشاهده کردند برای رفع مشکل خود به آن مراجعه کنند.
این مقام انتظامی در خصوص نحوه استفاده از کلانتری سیار نیز گفت: این اتوبوس هم اکنون در اختیار فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان است که بر حسب ضرورت در یکی از نقاط شهر استقرار پیدا خواهد کرد.