سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

تغییرات در کادر فنی بسکتبال با ویلچر/ بررسی عملکرد ۳ رشته پارالمپیکی در هفته آینده

ایسنا | ورزشی | چهارشنبه، 24 شهریور 1400 - 17:36
دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان گفت: هفته آینده با برگزاری جلسات تخصصی عملکرد سه رشته وزنه برداری، دوومیدانی و بسکتبال با ویلچر در بازیهای پارالمپیک توکیو مورد بررسی قرار خواهد گرفت و تصمیمات لازم در خصوص ادامه همکاری کادر فنی این سه رشته گرفته خواهد شد.
تيم،عملكرد،توكيو،پارالمپيك،مدال،وزنه،بازيهاي،همكاري،بسكتبال، ...

خلاصه خبر

وی در خصوص عملکرد وزنه بردار در توکیو افزود: در این رشته پیش بینی ما کسب ۳ مدال طلا، یک نقره و یک برنز بود که تنها موفق به کسب یک مدال طلا شد.
دبیر فدراسیون جانبازان و معلولان همچنین در خصوص عملکرد دوومیدانی کاران در توکیو نیز گفت: در دوومیدانی ۱۰ ورزشکار اعزام کردیم که موفق به کسب ۷ مدال شدند، حتی در این دوره از کسانی همچون حامد امیری و هاشمیه متقیان انتظار کسب مدال نداشتیم که موفق به کسب مدال طلا شدند، شرایط در دوومیدانی راضی کننده بود.
حمیدی در ارزیابی از عملکرد تیراندازان نیز گفت: در این دوره ۳ بانوی تیرانداز به پارالمپیک توکیو اعزام شده بود که ما انتظار دو مدال از ساره جوانمردی داشتیم که وی تنها در ۱۰ متر بادی موفق به کسب مدال طلا شد و عملکرد بسیار خوبی در این دوره داشت، روی ۲ تیرانداز دیگر نگاه حمایتی داشتیم و پیش بینی مدال برای سمیرا ارم و رقیه شجاعی صورت نگرفته بود.