سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

افتتاح نمایشگاه دائمی دفاع مقدس نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | چهارشنبه، 24 شهریور 1400 - 08:12
مدیر حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس نیروی زمینی ارتش از افتتاح فاز نخست نمایشگاه دائمی دفاع مقدس نزاجا در هفته دفاع مقدس خبر داد.
مقدس،دفاع،نمايشگاه،ارتش،نيروي،زميني،آثار،دائمي،مركز،افتتاح،ن ...

خلاصه خبر

حضور تجهیزات نیروی زمینی ارتش در دفاع مقدس در نمایشگاه دائمی نزاجا
معرفی بخش‌های مختلف نمایشگاه دائمی دفاع مقدس نیروی زمینی ارتش
مدیر حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس نیروی زمینی ارتش درباره سایر بخش‌های نمایشگاه دائمی دفاع مقدس این نیرو بیان کرد: در این نمایشگاه کتابخانه دفاع مقدس، مرکز اسناد دفاع مقدس، مرکز آرشیو روزنامه‌ها و جراید، سالن مطالعه و کارگروه محققان دفاع مقدس نیز وجود دارد و این مجموعه را به عنوان پژوهشکده علوم و معارف دفاع مقدس نیروی زمینی ارتش معرفی کرده‌ایم.
سرهنگ صادق‌نیا برنامه‌های این مرکز برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس سال جاری را افتتاح فاز اول نمایشگاه دائمی دفاع مقدس نزاجا، افتتاح ساختمان پژوهشکده علوم و معارف دفاع مقدس نزاجا و رونمایی از آثار برگزیده و کتاب دفاع مقدس این نیرو اعلام کرد و گفت: در این مراسم‌ها فرماندهان پیشکسوت نیروی زمینی ارتش، محققان و پژوهشگران حضور خواهند داشت.
در مرکز اسناد دفاع مقدس بیش از ۹۰ هزار برگ سند اعم از نامه‌ها و مکاتبات دوران دفاع مقدس وجود دارد.
فضای بسته نمایشگاه دائمی دفاع مقدس نزاجا در سال آینده افتتاح می‌شود
وی درباره برنامه‌های آینده این مرکز نیز گفت: قرار است فضای بسته نمایشگاه دائمی دفاع مقدس نیروی زمینی ارتش در هفته دفاع مقدس سال آینده افتتاح شود.