خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1860770 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

میزبانی بوستان مسافر از مسافران نوروز ۹۸

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:34
حسینی از پایان عملیات عمرانی بوستان مسافر خبر داد و گفت: بوستان مسافر با بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی تاپایان سال آماده اسکان مسافران نوروزی است.
احداث،شهردار،عمراني،مسافر،ايجاد،پايان،مسافران،تهران،بوستان

شهردار منطقه ۴ تهران خبر داد
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سیدعلیرضا حسینی شهردار منطقه ۴ تهران اظهار کرد: به منظور ارائه خدمات فرهنگی اجتماعی و رفاهی و ایجاد بستری امن به مسافرانی که از شمال شرق از طریق بزرگراه شهید بابائی وارد تهران می‌شوند، احداث بوستان مسافر با مساحتی بالغ بر ۹ هزار متر مربع در انتهای بزرگراه شهید بابایی در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: با توجه به توقف مسافران نوروزی در حاشیه اراضی جنگل کاری غزال و در کنار حاشیه بزرگراه‌ها و جلوگیری از ایجاد حوادث احتمالی و ارتقاء کیفیت خدمات رسانی به مسافران شهر تهران با ایجاد معابر مناسب، کلنگ احداث بوستان مسافر از مهر ماه سالجاری به زمین خورد.
شهردار منطقه ۴ تهران با بیان اینکه عملیات در این بوستان به پایان رسیده افزود: در حال حاضر با پخش روکش آسفالت به تناژ ۸۰ تن، آخرین عملیات عمرانی محدوده بوستان، توسعه فضا‌های نشیمن، نیمکت و آلاچیق این پروژه به پایان رسیده و احداث زمین بازی کودکان نیز در دست اجرا است.
حسینی با اشاره به امکانات مورد نیاز مسافران در این بوستان گفت: بوستان مسافر با امکاناتی نظیر شبکه روشنایی مناسب، سرویس‌های بهداشتی، آلاچیق و سکو‌های پرتعداد برای گستراندن چادر‌های مسافرتی، مکان‌هایی مخصوص برای شستشوی ظروف، نصب وسایل بازی کودکان، نصب وسایل بدنسازی و غیره میزبان شهروندان و مسافران نوروزی ۱۳۹۸ خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: هم اکنون عملیات عمرانی این بوستان در حوزه فنی و عمرانی به پایان رسیده است و مناسب سازی و ایجاد سایر امکانات رفاهی نیز تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1860770 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.