خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1868990 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پردیسان امن‌تر می‌شود

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:34
فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست از نصب دو کانکس پلیس در ضلع‌های شمالی و جنوبی پارک پردیسان خبر داد.
انتظامي،محيط،زيست،پليس،يگان،سازمان،سرهنگ،حفاظت،پارك

محبت‌خانی خبر داد
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از ارسال گزارش‌های مردمی از حضور برخی افراد که در قالب دستفروش در پارکینگ‌های پارک حضور داشتند، جلسه‌ای در محل فرماندهی یگان حفاظت سازمان محیط زیست برگزار شد.
سرهنگ جمشید محبت خانی فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست در این باره گفت: باخبر شدیم که یکسری از افراد در پارکینگ شمالی و جنوبی باعث آزار و اذیت نوامیس مردم شده و اقدام به فروش کالا‌های غیرمجاز و نامشروع می‌کنند.
این موضوع ناراحتی مردم را به همراه داشت.
وی ادامه داد: با توجه به موقعیت استراتژیک پارک پردیسان و تمایل خانواده‌ها به استفاده از این پارک، متاسفانه مواردی از سلب آسایش شهروندان گزارش شد که برای رفع آن اقدام کردیم.
محبت خانی با اشاره به همراهی نیروی انتظامی گفت: عصر دیروز جلسه‌ای با حضور سرهنگ ظهیری، رئیس پلیس پیشگیری فاتب، سرهنگ بهاری جانشین پایگاه دوم پلیس آگاهی و نماینده پایگاه دوم پلیس امنیت، سرهنگ دوم عبادی رئیس پلیس بزرگراه‌های غرب تهران، سرهنگ بابک غلامی معاون عملیات یگان و حمیدرضا ایلکا رئیس حراست سازمان، حفاظت پرسنلی حراست و دادخواه مسئول حفاظت فیزیکی سازمان محیط زیست در محل فرماندهی یگان حفاظت سازمان محیط زیست، برگزار شد و به اتفاق بازدیدی از محل داشتیم.
قرار شد رزمایش انتظامی در پارک انجام بگیرد تا پارک برای مجرمان ناامن شود.
همچنین در دو ضلع شمالی و جنوبی پارک نیز کانکس نیروی انتظامی مستقر شده گشت زنی‌ها در پارک افزایش خواهد یافت تا امنیت افزایش پیدا کرده خانواده‌ها با آرامش بیشتری از فضای پارک استفاده کنند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1868990 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.