خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1860840 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

جلوگیری از عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، شعار جدیدترین راهپیمایی جمعه بازگشت + فیلم

باشگاه خبرنگاران | چند‌رسانه‌ای | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:34
چهل و یکمین راهپیمایی جمعه بازگشت، روز گذشته با هدف جلوگیری از عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، برگزار شد.
جمعه،بازگشت،فلسطينيان،راهپيمايي

به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، روز گذشته (14 دی 97)، مطابق هفته‌های گذشته، راهپیمایی بزرگ «جمعه بازگشت» با حضور گسترده و پرشور فلسطینیان برگزار شد.
محوریت چهل و یکمین راهپیمایی جمعه بازگشت، مقابله با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی بود و فلسطینیان خشم خود نسبت به تلاش برخی سران کشورهای عربی برای عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر را به تصویر کشیدند.
بیشتر بخوانید: برگزاری راهپیمایی «جمعه بازگشت»، پرشور تر از گذشته/ تلاش روز افزون فلسطینیان برای شکستن محاصره غزه + فیلم
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1860840 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.