خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1865861 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

آزمون انتخابی تکنسین‌های اورژانس برای اعزام به عتبات در سال ۹۸

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:34
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از برگزاری آزمون کتبی و شفاهی تخصصی ویژه انتخاب تکنسین‌های اورژانس برای اعزام به عتبات عالیات در سال ۹۸ خبر داد.
عتبات،تكنسين،مركز،هلال،احمر،اورژانس

مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر خبر داد؛
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدتقی حلی ساز رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر با بیان اینکه از ابتدای سال فراخوان حضور تکنسین‌های اورژانس در تیم‌های اعزامی هلال احمر به عتبات، اعلام و تاریخ آزمون مشخص شد، اظهار کرد: با برگزاری آزمون کتبی و شفاهی، نیرو‌های اورژانس مورد نیاز برای اعزام به عتبات عالیات در یکسال آینده انتخاب می‌شوند.
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر اظهار کرد: این مرکز هر ۱۷ روز یک تیم درمانی شامل پرستار خانم و آقا، تکنسین اورژانس، تکنسین دارو، نیروی آزمایشگاه، نیروی خدمات، بهداشت محیط، پزشک عمومی خانم و آقا و پزشک متخصص به عتبات اعزام می‌کند که در هر اعزام ۶ تکنسین اورژانس حضور دارند و به طور متوسط ماهانه ۱۲ نفر و طی ۱۰ ماه ۱۲۰ تکنسین اورژانس از طرف مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر برای ارائه خدمات به زائران به دو شهر نجف و کربلا اعزام می‌شوند.
وی با اشاره به اینکه انتخاب نیرو‌های اورژانس در ایام اربعین متفاوت خواهد بود، افزود: ادامه همکاری در ایام اربعین با دوستانی که در این آزمون پذیرفته می‌شوند بر مبنای ارزشیابی تکنسین‌ها در عتبات انجام شده و دیگر آزمونی برای این ایام نخواهیم داشت.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1865861 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.