خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 09 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

دمشق: از حق خود در دفاع از مردم و سرزمین نمی‌گذریم/همزمانی تجاوز هوایی اسرائیل با حملات تروریست‌ها

تسنیم | بین‌الملل | جمعه، 01 مرداد 1400 - 00:30
وزارت خارجه سوریه با اشاره به همزمانی تجاوز هوایی اسرائیل با حملات تروریست‌ها تاکید کرد که از همه راهکارها برای بازپس گیری حقوق خود استفاده خواهد کرد.
سوريه،اسرائيل،حمله،خارجه،وزارت،تروريستي،حلب،حملات،بيانيه،امن ...

خلاصه خبر

در این بیانیه آمده است: در ساعت یک و 13 دقیقه بامداد پنجشنبه 2021/7/22، اشغالگران اسرائیلی دست به حمله جدید به سوریه زدند و از طریق حریم هوایی لبنان در شرق بیروت لبنان موشکهایی از سوی جنگنده های این رژیم به منطقه القصیر در استان حمص شلیک شد.
وزارت خارجه سوریه تاکید کرد: این حمله بزدلانه اسرائیل دو روز پس از حمله هوایی اسرائیل به منطقه السفیره در جنوب شرق استان حلب انجام شد.
در این بیانیه آمده است: سوریه تاکید می کند که ادامه نادیده گرفتن حملات و جنایات اسرائیل از سوی جامعه جهانی که در برهه اخیر زیاد هم شده است، آنها را شریک اسرائیل در جنایاتش و در کنار گروه‌های تروریستی مانند جبهه النصره و داعش و دیگر گروه‌های تروریستی قرار می دهد.
در این بیانیه تاکید شده است: سوریه بارها از شورای امنیت خواسته که حملات اسرائیل به حاکمیت و تمامیت ارضی آنرا محکوم کند و اقداماتی قاطع و فوری برای توقف این حملات و بازخواست اسرائیل انجام دهد.