خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 13 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

جهش فروش و سود شرکت نخ تایر صبای زنجان

ایسنا | استان‌ها | جمعه، 01 مرداد 1400 - 00:13
مدیرعامل شرکت نخ تایر صبا از رشد ۱۱۴/۷ درصدی در فروش و ۱۹۴ درصدی در سود خالص شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع لاستیک در عملکرد چهار ماهه اول دوره منتهی به نسبت به دوره مشابه در سال قبل جاری خبر داد.
شركت،كشور،پروژه،تاير،شستا،نخ،صنعت،پارچه،مديريت،اجراي،صنعان،ص ...

خلاصه خبر

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع لاستیک (نخ تایر زنجان)، حسین صنعان گفت: این شرکت از زیرمجموعه‌های شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) بوده که به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده نخ تایر و منسوجات صنعتی خاورمیانه در شهر زنجان مشغول فعالیت است.
صنعان با بیان اینکه سومین پروژه که به نوعی می‌تواند یکی از پروژه‌های صنعتی ملی کشور محسوب شود، پروژه استیل کورد است، تصریح کرد: این پروژه را می‌توان به‌عنوان مهم‌ترین و بزرگ‌ترین پروژه صنعت بالادستی تایر در کشور نام برد که با اعتماد مدیریت شستا و حمایت‌های صورت پذیرفته در فروردین سال ۱۴۰۰ اجرای طرح پایلوت این پروژه با موفقیت صورت پذیرفت و از بابت مسائل کیفی مورد تائید تایرسازان کشور قرار گرفت
وی تاکید کرد: امید است با تائید نهایی شستا این پروژه بزرگ و استراتژیک برای کشور استارت خورده و تا پایان سال ۱۴۰۰ فاز اول این پروژه به بهره‌برداری برسد و تا پایان سال ۱۴۰۱ این پروژه با ظرفیت کامل به بهرهبرداری خواهد رسید.
صنعان در پایان، از حمایت‌های سهامداران شرکت خصوصا شستا تقدیر و اعلام کرد: قطعاً بدون حمایتهای مدیریت شستا و بدنه کارشناسی شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، این موفقیت‌ها حاصل نمی‌شد.