خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

بازدید رئیس سازمان صنایع هواپیمایی وزارت دفاع و سفیر ایران در مسکو از نمایشگاه ماکس ۲۰۲۱

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | جمعه، 01 مرداد 1400 - 00:06
هیات ایرانی شامل «امیر خواجه فرد» معاون وزیر دفاع و رئیس سازمان هواپیمایی وزارت دفاع و کاظم جلالی سفیر ایران در مسکو و اعضای ۳۵ شرکت دانش بنیان ایرانی از نمایشگاه بین المللی ماکس -۲۰۲۱ بازدید کردند.
نمايشگاه،روسيه،ايران،ماكس،هوايي،ايراني،شركت،غرفه،صنعت،حوزه،ن ...

خلاصه خبر

هیات ایرانی در ابتدا در غرفه کشورمان در یکی از سالن‌های اصلی نمایشگاه بین المللی ماکس ۲۰۲۱ حضور یافت و از نزدیک با آخرین دستاورد‌های ایران در عرصه‌های هوایی و فضایی آشنا شد.
در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی هوا فضای روسیه با عنوان «ماکس ۲۰۲۱» که تا ۳ مرداد برپاست، وزارت دفاع ایران و ۳۵ شرکت دانش‌بنیان جمهوری اسلامی ایران حضور دارند و آخرین دستاورد‌های علمی و فناوری خود را به نمایش گذاشته اند.
در غرفه وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران تجهیزات و قطعات مهم پیشرفته در صنعت هوا و فضا، انواع پهپاد، انواع بالگرد و موتور هواپیما به نمایش گذاشته شده است.
هیات ایرانی پس از بازدید از غرفه کشورمان در نمایشگاه ماکس-۲۰۲۱، در چند غرفه کشور‌های دیگر ازجمله روسیه حاضر شده و از تسلیحات و ادوات نظامی عرضه شده دیدن کردند.
نمایشگاه ماکس روسیه از سال ۱۹۹۲ به صورت دوسالانه برگزار می‌شود و علاوه بر شرکت سازندگان محصولات هوایی و فضایی، بزرگترین سمپوزیوم طراح‌های روسیه و دیگر کشور‌ها برای تبادل تجربیات است.