خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 13 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

ضرورت استقرار دائمی بالگرد در کهگیلویه و بویراحمد

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 31 تیر 1400 - 22:30
استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضرورت استقرار دائمی بالگرد در استان را تاثیرگذار دانست و گفت: این بالگرد می تواند اقدامات به موقعی برای مهار آتش سوزی ها و سرعت بخشی به اطفای حریق به ویژه در ارتفاعات استان کهگیلویه و بویراحمد که استانی با توپوگرافی خاص و ارتفاعات صعب العبوری است کمک شایانی کند.
استان،ديدار،بويراحمد،رئيس،كهگيلويه،استاندار،اقدامات،جمهور،من ...

خلاصه خبر

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضرورت استقرار دائمی بالگرد در استان را تاثیرگذار دانست و گفت: این بالگرد می تواند اقدامات به موقعی برای مهار آتش سوزی ها و سرعت بخشی به اطفای حریق به ویژه در ارتفاعات استان کهگیلویه و بویراحمد که استانی با توپوگرافی خاص و ارتفاعات صعب العبوری است کمک شایانی کند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد همچنین ضرورت استقرار دائمی بالگرد در استان را تاثیرگذار دانست و بیان کرد: این بالگرد می تواند اقدامات به موقعی برای مهار آتش سوزی ها و سرعت بخشی به اطفای حریق به ویژه در ارتفاعات استان کهگیلویه و بویراحمد که استانی با توپوگرافی خاص و ارتفاعات صعب العبوری است کمک شایانی کند.
کلانتری ضمن قدرشناسی از موافقت با راه اندازی پایگاه ثابت بالگردی در استان، ضرورت استقرار دائم بالگرد در استان را مطرح کرد که معاون اول رئیس جمهور قول مساعد داد که سریعا پیگیری شود و بالگرد دائم به زودی در استان مستقر شود.
در این دیدار از نیروهای عمل کننده دراطفاء حریق که بیشترین تلاش را داشتند قدردانی شد و از اینکه پنج فروند بالگرد در آتش سوزی های اخیر به کمک استان آمدند ازپیگیری سازمان بحران وهمکاری ستادکل و هلال احمر تقدیر شد.