خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 08 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

تفاوت در حملات هوایی پس از روی کار آمدن «نفتالی بنت» / مراکز اقتصادی هدف جدید صهیونیست‌ها برای عصبانی‌کردن مردم سوریه + نقشه میدانی و عکس

مشرق | بین‌الملل، بین‌الملل | پنجشنبه، 31 تیر 1400 - 19:18
رژیم صهیونیستی پس از غوغای رسانه ای بدون نتیجه و ناکامی در هدف قرار دادن پایگاه های نظامی سوریه حالا در راهبردی جدید با حمله به مراکز اقتصادی به دنبال فشار بر مردم این کشور و رسیدن به اهدافش است.
سوريه،حلب،هوايي،رژيم،هدف،ميداني،صهيونيستي،حمله،منطقه،قرار،مو ...

خلاصه خبر

این منبع میدانی با بیان این که همزمان با حملات موشکی، سامانه دفاع هوایی ارتش سوریه برای رهگیری و انهدام موشک ها فعال شد، افزود: این سامانه دفاعی توانست بسیار زیادی از موشک های شلیک شده را قبل از اصابت به هدف در آسمان ساقط کند.
وی به منبع موشک های شلیک شده به سمت استان حلب سوریه هم اشاره کرد و گفت: به نظر می رسد جنگنده های ارتش رژیم صهیونیستی حملات را از آسمان جنوب لبنان یا از سمت دریای مدیترانه ترتیب داده اند تا از واکنش سامانه دفاع هوایی سوریه در امان بمانند.
آخرین حمله هوایی رژیم صهیونیستی به استان حلب (منطقه السفیره) بیست و یکم شهریورماه سال گذشته صورت گرفت که جنگنده ها با چند موشک این محور را هدف قرار دادند که با واکنش به موقع سامانه های دفاع هوایی ارتش سوریه مواجه شدند.
براساس اطلاعات به دست آمده، صهیونیست ها از حمله به پایگاه های نظامی ناامید شده اند چرا که با واکنش های دفاعی ارتش سوریه به نتیجه ای نرسیده اند و حالا با انهدام مراکز اقتصادی قصد دارند زمینه برای نارضایتی بیشتر مردم سوریه فراهم شود.