خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 13 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

ترم تابستانی دوره‌های مووک دانشگاه تهران آغاز شد

باشگاه خبرنگاران | سلامت و پزشکی | پنجشنبه، 31 تیر 1400 - 18:53
معاون توسعه و سرمایه گذاری دانشگاه تهران از آغاز ترم تابستانی ارائه دروس مصوب دانشگاهی در قالب آموزش‌های آزاد (مووک) از دوم مردادماه خبر داد.
دانشگاه،تهران،دروس،مصوب،دوره،ترم،آموزشي،آزاد،دريافت،ارائه،تا ...

خلاصه خبر

به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا صادقی مقدم معاون توسعه و سرمایه گذاری دانشگاه اعلام کرد که دانشگاه تهران برای دومین بار و در قالب ترم تابستانی برنامه «ارائه دروس از برنامه‌های درسی مصوب در قالب آموزش‌های آزاد دانشگاه» را اجرایی می‌کند.
شروع ترم تابستانی "ارائه دروس مصوب دانشگاهی در قالب آموزش‌های آزاد (مووک) "، دوم مرداد ماه ۱۴۰۰ و مهلت ثبت نام حداکثر تا دهم مرداد ماه خواهد بود.
محتوای هر درس بر اساس سرفصل‌های مصوب شورای برنامه ریزی آموزشی دانشگاه تهیه و دروس در چارچوب مقررات آموزشی دانشگاه ارائه می‌شود.
با تمهیدات جدید صورت گرفته، این دروس به دو روش زیر در سامانه ارائه می‌گردند:
دروس مصوب رسمی دانشگاهی (با هزینه مصوب): در این روش متقاضیان پس از گذراندن آزمون میان ترم و پایان ترم، مطابق با مصوبه، علاوه بر دریافت گواهینامه آموزش آزاد دانشگاه، موفق به دریافت کارنامه نیز خواهند بود.