خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 09 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

هشدار فرمانده ناجا به متجاوزان حریم امنیت

مشرق | اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 31 تیر 1400 - 18:30
فرمانده ناجا ضمن هشدار به متجاوزان حریم امنیت گفت مسببان ناآرامی‌ها و آشوب های خیابانی که در پی تخریب اموال عمومی و مردمی هستند در رصد پلیس بوده و به سزای اعمالشان خواهند رسید.
انتظامي،امنيت،نيروي،خوزستان،پليس،استان،فرمانده،شهيد،نيروهاي، ...

خلاصه خبر

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مدافع امنیت ستواندوم ضرغام پرست که در جریان ناآرامی های اخیر در استان خوزستان، توسط معاندان کور دل و اشرار مسلح به فیض شهادت رسید، افزود: شهادت همکار عزیز، مدافع وطن و امنیت ستواندوم ضرغام پرست را به ملت شریف ایران اسلامی،خانواده بزرگ نیروی انتظامی و بیت مکرم این شهید بزرگوار، تبریک و تسلیت عرض می کنم و به همه نیروهای خدوم و مجاهد پلیس خدا قوت عرض می نمایم.
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به رویکرد ناجا در جدا سازی صف مردم از آشوبگران و اغتشاشگران بیان کرد: مردم غیور خوزستان همواره اثبات کرده اند که صف‌شان از معاندین جدا بوده و اجازه نخواهند داد گروه های وابسته به بیگانگان، امنیت و آرامش خوزستان مقاوم را به مخاطره اندازند، نیروی انتظامی اجازه نمی دهند عده ای فرصت طلب فضا را ناامن کنند.