خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

اقبال عمومی به دریافت واکسن کرونا در استان آذربایجان‌غربی افزایش یافته است

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 31 تیر 1400 - 17:30
گروه استان‌ها-با توجه به افزایش تعداد شهرهای قرمز آذربایجان‌غربی و افزایش فوتی‌های کرونایی و با توجه به اینکه بیشتر مردم همانند گذشته از ماسک، مواد ضدعفونی کننده و دستکش استفاده نمی‌کنند، اقبال عمومی به دریافت واکسن کرونا افزایش یافته است.
واكسن،كرونا،دريافت،توجه،واكسيناسيون،بهداشت،واكسينه،ثبت،نفر،ا ...

خلاصه خبر

اخیرا بار دیگر وزارت بهداشت از مردم خواسته که با توجه به ارتقای ظرفیت واکسیناسیون روزانه در سراسر کشور و فراهم شدن واکسن مورد نیاز برای تکمیل واکسیناسیون گروه‌های اعلام شده و با توجه به دریافت واکسن در بخش قابل توجهی از هموطنان ثبت نام شده و از دیگر به منظور تداوم روند روزهای اخیر و پیشگیری از کندی فرآیند واکسیناسیون، افراد تحت شمول در گروه‌های سنی اعلام شده در اولین فرصت ممکن نسبت به ثبت نام در سامانه واکسن به نشانی اینترنتی salamat.gov.ir و اخذ نوبت اقدام کنند.
«ساحل» از همشهریان ارومیه‌ای که به تازگی واکسن ایرانی کرونا را دریافت کرده است می‌گوید: من از روند ثبت نام دریافت واکسن اطلاع نداشتم به همین خاطر با مادر 52 ساله‌ام به نزدیک‌ترین مرکز بهداشت شهر مراجعه کردیم و به راحتی توانستیم از این واکسن استفاده کنیم.