خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 13 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

شهید حاج عباس عاصمی، بزرگ مردی که عاشق گمنامی بود

ایسنا | فرهنگی و هنری، استان‌ها | پنجشنبه، 31 تیر 1400 - 16:53
برادر شهید عاصمی گفت: برادرم بسیار باگذشت و با تأمل بودند، به‌خوبی صحبت‌های دیگران گوش می‌کردند و زود تصمیم نمی‌گرفتند و تحت تأثیر صحبت‌های دیگران نیز قرار نمی‌گرفتند همچنین بارها شده بود که از حق خودشان می‌گذشتند تا مبادا در حق کسی اجحافی شود.
شهيد،عاصمي،غذا،برادرم،پسرش،ائمه،برادر،شهادت،نگران،قبول،صحبت، ...

خلاصه خبر

ایسنا/قم برادر شهید عاصمی گفت: برادرم بسیار باگذشت و با تأمل بودند، به‌خوبی صحبت‌های دیگران گوش می‌کردند و زود تصمیم نمی‌گرفتند و تحت تأثیر صحبت‌های دیگران نیز قرار نمی‌گرفتند همچنین بارها شده بود که از حق خودشان می‌گذشتند تا مبادا در حق کسی اجحافی شود.
وی اظهار کرد: یک روز در منزلشان بودیم که فردی زنگ خانه‌شان را به صدا درآورد و ایشان به دم در رفتند، صحبت شان طولانی شد و نگران شدیم آیفون را برداشتم و متوجه شدم صحبت‌های معمولی می‌کنند، وقتی به داخل برگشتند و علت طولانی شدن صحبتشان را پرسیدم گفتند که همسایه‌مان به‌تازگی متوجه شغلم شده بود و می‌خواست پسرش که در سربازی است شب‌ها به منزل بیاید.
با لبخند گفتند قبول نکردم.
برادرم پاسخ دادند: اگر قبول می‌کردم فردا قیامت جواب پدری که پسرش از روستاهای کهکیلویه و بویراحمد آمده و مرا نمی‌شناسد تا برای پسرش این کار را انجام بدهم را چگونه بدهم؟
این افراد مهمان شخص دیگری هستند و صاحب‌خانه نیز شخص دیگری (ائمه) است و آن‌ها نمی‌گذارند که غذا کم بیاید و در انتهای مراسم نیز بدون آنکه غذا کم بیاید همه از غذا تناول کردند.