خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 08 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

جولان خودروهای غیربومی در اردستان/ بی‌توجهی به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا تا کی ادامه دارد؟

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 31 تیر 1400 - 15:53
گروه استان‌ها - ممنوعیت خودروهای غیر بومی موضوعی است که از ابتدای این طرح در کشور در شهرستان اردستان اصلا اجرا نشده و مسئولان فقط شعار آن را می‌دهند.
شهرستان،اردستان،بومي،جريمه،كرونا،خودروهاي،ويروس،اعمال،توماني ...

خلاصه خبر

ممنوعیت خودروهای غیربومی موضوعی است که از ابتدای این طرح در کشور در شهرستان اردستان اجرا شده اما شاهد انبوه خودروهای غیر بومی در ایام تعطیلات در شهرستان اردستان هستیم و گویا مسئولان فقط شعار آن را می‌دهند و در زمان‌هایی که یک روز تعطیل رسمی در کشور اعلام می‌شود بیشتر افراد بومی که در خارج شهرستان هستند با پلاک‌های غیر بومی به شهرستان اردستان تردد داشته و این موضوع مطالبه‌ای است که مردم شهرستان اردستان هم به آن اذعان دارند اما اجرا نمی‌شود و هر زمان این اتفاق افتاد ورود افراد بیمار کرونایی هم در شهرستان افزایش یافته است که مسئولان باید پاسخگوی این کم کاری باشند.
اعمال محدودیت‌های پلاک‌های غیر بومی در اردستان انجام می‌شود
سرهنگ غلامرضا هاشمی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردستان، اظهار داشت: ما با توجه به امکاناتی که در شهرستان اردستان داریم طرح تردد ممنوعیت خودروهای غیربومی را انجام می‌دهیم و تاکنون هم از ابتدای کرونا و محدودیت‌هایی که انجام شده در شهرستان اردستان اعمال شده و اولین شهری بود که در استان قرمز شد که جریمه‌های یک میلیون تومانی و 200 هزار تومانی اعمال شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان اردستان گفت: مقدار30 درصد از خودروهای موجود در شهرستان اردستان دارای پلاک غیر بومی بوده که نیمی از آن ساکن شهرستان اردستان و دارای مجوز اقامت بوده و نیمی دیگر فاقد مجوز هستند که اقدامات ترافیکی پلیس تا زمان پایان شیوع ویروس کرونا ادامه خواهد داشت.