خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 13 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

چند طرح بزرگ استودیویی و فنی در صدا و سیمای مرکز گیلان افتتاح شد

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 31 تیر 1400 - 15:53
چندین طرح بزرگ استودیویی، فنی و رفاهی با حضور روسای سازمان صداوسیما و برنامه و بودجه در صداوسیمای مرکز گیلان افتتاح شد.
صدا،گيلان،سريال،مركز،سيماي،استاني،رسانه،سازمان،سيما،مراكز،رئ ...

خلاصه خبر

مدیرکل صدا و سیمای گیلان، با بیان اینکه امروز ساخت دو سریال فاخر تحت عناوین «سوجان» و «ابر می‌بارد» با حضور رئیس سازمان صدا و سیما و رئیس سازمان برنامه بودجه در صدا و سیمای مرکز گیلان آغاز می‌شود افزود: سریال «سوجان» نخستین سریال ۳۰۰ قسمتی است که در مراکز صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ساخته می‌شود و اقدام بزرگ و منحصر به فردی در فرآیند سریال سازی مراکز استانی صداوسیما بوده و نشان از توانمندی هنری و فنی این مراکز در تولید آثار نمایشی فاخر است.
مدیرکل صدا و سیمای گیلان افزود: برای ساخت فصل نخست سریال سوجان، حدود ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است که ۵۰ درصد آن از منابع استانی و ۵۰ درصد دیگر آن از منابع متمرکز سازمان صدا و سیما تامین خواهد شد.
وی همچنین از آغاز ساخت سریال «ابر می‌بارد» با حضور روسای سازمان‌های صدا و سیما و برنامه و بودجه خبر داد و خاطرنشان کرد: سریال «ابر می‌بارد» نخستین سریال اختصاصی سازمان صدا و سیما با موضوع بیماری کروناست که توسط صدا و سیمای مرکز گیلان و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان ساخته خواهد شد.
همزمان با افتتاح طرح‌های بزرگ استودیویی و فنی صدا و سیمای مرکز گیلان، سالن ورزشی صدا و سیمای مرکز گیلان که مجهزترین سالن بدنسازی بین مراکز ۳۳گانه صدا و سیماست و همچنین زمین ورزشی صدا و سیمای مرکز گیلان، طرح محوطه سازی ساختمان جدید مرکز و طرح انتقال کامل معاونت‌ها و آرشیو مرکز به ساختمان جدید نیز به بهره برداری رسید.