خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

مشکل تعدیلات حقوق کارگران شرکت گاز سمیرم مرتفع می‌شود

فارس | استان‌ها | پنجشنبه، 31 تیر 1400 - 15:53
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان گفت: کارگران سمیرم حقوق را دریافت کردند فقط بحث عدم پرداخت تعدیلات مطرح است که تلاش می‌کنیم آن را حل کنیم ولی از لحاظ قانونی باید روشی پیدا کنیم تا این مسأله حل شود؛ به هر حال قصوری متوجه کسی نیست و همکاران در سمیرم حق دارند و تلاش می‌کنیم که این مسأله حل شود.
پرداخت،حقوق،شركت،پيمان،كارگران،گاز،سميرم،پيمانكار،تعديل

خلاصه خبر

بر اساس پیگیری‌های خبرنگار فارس از یکی از کارگران شرکت گاز این شهرستان، به بیش از ۴۵ کارگر شرکت گاز حقوق فروردین ماه کارگران به صورت کامل پرداخت نشده و حقوق فروردین ماه ۱۴۰۰ را نیز مطابق سال ۹۹ پرداخت کردند.
سید مصطفی علوی مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان نیز با اشاره به شرایط زمانی بستن قرارداد خاطرنشان کرد: پیمانکار قبل از اینکه کارش تمام شود مدارک را برای پیمانکار بعدی می‌گیرد و پیمانکار باید کار را از نفر قبلی بگیرد در این کار برای پیمانکار جدید مشکلاتی چون مناسب نبودن قیمت پیش می‌آید و تا پیمان قطعی احتمال هست یک فاصله بیفتد که در پیمان سمیرم یکی دو ماه فاصله افتاد و در این یکی دو ماه پیمان طبیعتاً بر اساس استعلام باید عمل کرد در پیمان استعلام یک بحث تعدیلات هست و پرداخت به لحاظ ضوابط امکان پرداخت ندارد.