خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 13 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

کرامات شهدا گردآوری و به جامعه عرضه شود

ایسنا | استان‌ها | پنجشنبه، 31 تیر 1400 - 15:30
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: شهدا دارای کرامات زیادی هستند که نیاز است به طور جامع گردآوری و به جامعه عرضه شود.
شهدا،كرامات،نماينده،امور،ايثارگران،حج،بنياد،مستقيم،شهيد،جنوب ...

خلاصه خبر

به گزارش ایسنا، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ادامه داد: خاطرات سوئی از عوامل یهود و آل سعود در این دوران ننگین حکومت کنونی عربستان در مکان امن الهی داریم که این مکان امن را ناامن کرده اند، از شهدای مکه معظمه گرفته تا شهدای منا و سقوط جرثقیل، تا امروزی که درب این موهبت الهی بر روی مشتاقان بسته شده است.
وی بیان کرد: در روایات بسیار به اهمیت مسئله حج اشاره شده است، در برخی روایات نیز خبر از تعطیلی مدت دار حج داده شده است، امروز این حجی که برخی مسلمان نماها به عنوان حج بجا می آورند شکلک است، به طوری که در روایتی از روایتی نیز از امام صادق (علیه السلام) است که می‌فرمایند: «حجّوا قبل أن لا تحجوا.
قبل این یمنع البرجانیه» قدر حج را بدانید قبل از اینکه «برجانیه» مانع آن شود، حال “برجانیه” کیست و چیست تفاسیر زیادی است.
نماینده مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی اظهار کرد: انبیاء و اوصیای خداوند با آیات بینات مبعوث شدند و بعثت آنها متعاضد به عقل و دلایل فلسفی، علمی و فطری است، اما در عین حال ملاحظه می کنیم که خداوند به این دلایل اکتفا نمی کند و پیامبران را به معجزه مجهز می‌کنند، چرا که بحث های علمی و فکری برای یک صنف خاص است، شاید در ادامه روند نفعش به همه آحاد مردم برسد، اما قابل قبول بودنش را صنف خاصی تایید می کند، اما معجزات برای همه حجت است.