خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 09 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

با تسریع صورت گرفته در واکسیناسیون، سیر صعودی کرونا کاهش می‌یابد

ایسنا | اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 31 تیر 1400 - 11:12
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: با سرعتی که در واکسیناسیون در حال رخ دادن است زمان زیادی نمی‌گذرد تا شرایط آرام تر شود و قطعا تصمیم های گرفته شده باعث می‌شود به سرعت سیرصعودی این بیماری کاهش پیدا کند و مرگ و میر صفر شود.
درمان،بهداشت،معاون،بيمارستان،وزارت،بازديد،كرونا،تخت،بيماري،ا ...

خلاصه خبر

به گزارش ایسنا، معاون درمان وزارت بهداشت در سفر دو روزه خود به استان های سیستان و بلوچستان و کرمان به همراه دکتر یوسفی مدیرکل دفتر ارزیابی فناوری سلامت، تدوین استاندارد و تعرفه خدمات سلامت وزارت بهداشت از مراکز درمانی معین کرونا در تعدادی از شهرهای این دو استان بازدید کرد.
دکتر قاسم جان بابایی ابتدا با حضور در شهر خاش از بخش مراقبت های ویژه کووید-۱۹ بیمارستان امام خمینی (ره) این شهر بازدید کرد.
افتتاح بخش مراقبت های ویژه کودکان ( PICU) در بیمارستان امام خمینی(ره) خاش گام دیگری در تکمیل چرخه درمانی استان سیستان و بلوچستان بود که با حضور معاون درمان وزارت بهداشت صورت گرفت.
این بخش با ۷ تخت ویژه و با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال تکمیل، تجهیز و افتتاح شد.
وی در ادامه این سفر دو روزه، از بیمارستان پاستور بم بازدید و از نزدیک روند ارائه خدمات به بیماران را مورد ارزیابی قرار داد.