خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 09 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

برخی مخالفت‌ها مانع از لیگ برتری شدن فوتبال هرمزگان شد

ایسنا | ورزشی، استان‌ها | پنجشنبه، 31 تیر 1400 - 11:12
مدیرعامل شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان گفت: فرصت حضور تیمی از هرمزگان در لیگ برتر فوتبال کشور با خرید امتیاز تیم فوتبال هوادار، به دلیل مخالفت برخی خواص از دست رفت و این موقعیتی بود که استان ها و باشگاه های بسیاری، سال ها آرزو و حسرت کسب این جایگاه را داشته و دارند.
هرمزگان،تيم،ليگ،فوتبال،امتياز،ورزشي،صنايع،استان،پشتيبان،فرصت ...

خلاصه خبر

ایسنا/هرمزگان مدیرعامل شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان گفت: فرصت حضور تیمی از هرمزگان در لیگ برتر فوتبال کشور با خرید امتیاز تیم فوتبال هوادار، به دلیل مخالفت برخی خواص از دست رفت و این موقعیتی بود که استان ها و باشگاه های بسیاری، سال ها آرزو و حسرت کسب این جایگاه را داشته و دارند.
وی گفت: در این راستا از چند ماه قبل، مذاکراتی با تیم فوتبال هوادار تهران در لیگ دسته اول فوتبال کشور، برای واگذاری امتیاز این تیم به استان هرمزگان صورت گرفت و روند این پیگیری‌ها به مراحل خوبی رسید.
کشفی خاطرنشان کرد: اکنون شاهد هستیم که تیم فوتبال هوادار توانست به لیگ برتر فوتبال کشور صعود کند و در حالی که تا چند هفته قبل فرصت خرید امتیاز این تیم برای استان هرمزگان وجود داشت اما مخالفت های صورت گرفته مانع تحقق این امر شد و این فرصت برای هرمزگان از بین رفت.