خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 09 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

تولید و انتشار مجموعه پادکست‌های « چرا جنگیدم» از سوی بسیج دانشگاه شریف

فارس | سیاسی | پنجشنبه، 31 تیر 1400 - 10:12
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف، مجموعه پادکست‌های «چرا جنگیدم» تولید و منتشر شد، این پادکست‌ها روایتی داستانی است از جنگ مقابل داعش در سوریه.
سوريه،جهان،اسلام،جنگ،دانشجويي،شريف،بسيج،دانشگاه،صنعتي،پادكست ...

خلاصه خبر

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف، مجموعه پادکست‌های «چرا جنگیدم» تولید و منتشر شد، این پادکست‌ها روایتی داستانی است از جنگ مقابل داعش در سوریه.
به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، به همت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف، مجموعه پادکست‌های «چرا جنگیدم» تولید و منتشر شد.
محمد حسین بهشتی جو مسئول واحد جهان اسلام بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف در گفت وگو با خبرنگار فارس درباره این سوال که چرا به سراغ ساخت این روایت‌ها رفتید؟
گفت: دغدغه‌ ساخت این پادکست‌ها از آشفتگی فکری برادران و خواهران انقلابی، هنگام مواجهه با مسائل جدید جهان اسلام شکل گرفت.
عصاره‌‌ حوادث گذشته از جنگ شوروی با افغانستان بگیرید تا جنگ رژیم بعثی عراق با جمهوری اسلامی ایران، و همینطور عصاره‌ مهمترین مکاتب اسلامگرا در این میدان جمع شده است.
مسئول واحد جهان اسلام بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف ادامه داد: دولت سوریه، مقاومت، داعش، جبهة النصره، احرار الشام، اخوان‌المسلمین سوریه و ...
گفتنی است علاقمندان می توانند برای دریافت این پادکست ها به کانال واحد جهان اسلام بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف به آیدی @OmatVahedeh مراجعه کنند.