خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 09 مرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

مطالبه مردم از دولت سیزدهم، کابینه انقلابی است/ هم در اصولگریان غیر انقلابی داریم و هم در اصلاح‌طلبان

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | پنجشنبه، 31 تیر 1400 - 08:24
فعال سیاسی اصولگرا درباره برخی دغدغه‌های دولت سیزدهم توضیح داد.
انقلابي،دولت،تشكيل،كشور،رئيسي،سيزدهم،كابينه،جناح،موضوع،اصولگ ...

خلاصه خبر

مجید متقی‌فر سخنگوی جبهه پایداری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره مهم‌ترین دغدغه دولت سیزدهم بیان کرد: در حال حاضر دغدغه دولت جدید موضوع اقتصاد و معیشت مردم است و انشالله با کمک خداوند فکری به حال معیشت مردم و گرانی افسار گسیخته کنند.
سخنگوی جبهه پایداری مطالبه مهم مردم از دولت سیزدهم را اینگونه تشریح کرد: امروز مطالبه مردم از دولت منتخب تشکیل کابینه انقلابی است، بله او حامی جریان و متعلق به جناح انقلابیون است و پیگیر ارزش‌های انقلاب و آرمان‌های شهداست؛ اگر این به معنای جناح بازی است این همان جناح امام و رهبری است.
این فعال اصولگرا تاکید کرد: بله تعلق به حزب اشتباه است، اما ما در کشور دو جریان انقلابی و غیر انقلابی داریم که به قاعده نباید از افراد غیر انقلابی استفاده شود، زیرا در حال حاضر کشور به عملکرد انقلابی نیاز دارد و عملکرد انقلابی هم نیازمند افراد انقلابی است.
او ادامه داد: امروز دیگر موضوع اصلاح طلب و اصولگرا مطرح نیست، بلکه انقلابی و غیر انقلابی مطرح است وگرنه امروز در جریان اصولگرا هم افراد غیر انقلابی داریم.
امیدواریم که خدمات دولت خدمت برای مردم گوارا و دلنشین باشد.