خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 12 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

عامل جنایت بلوار پروین به دام افتاد/ سرقت طلا و جواهر فقط برای چند روز خوش گذرانی + عکس

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 19 دی 1397 - 18:34
عامل جنایت بلوار پروین در شرق تهران بعد از یک ماه فرار، دستگیر شد.
اميد،سرقت،جنايت،جسد،نظافت،پليس،پول،آگاهي،تماس،طلاجات،روز،خان ...

خلاصه خبر

در همان اقدامات اولیه‌ صورت گرفته در محل جنایت مشخص شد که مقتوله به علت اصابت گلوله به پیشانی به قتل رسیده است؛ طبق اظهارات دختر مقتوله که پس از مراجعت به محل سکونت مادرش با جسد وی روبرو شده بود، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که مقتوله دارای مقدار قابل توجهی پول و طلاجات بوده که تماما سرقت شده است.
م در همان تحقیقات اولیه صراحتا به ارتکاب جنایت با انگیره سرقت اعتراف کرد و به کارآگاهان گفت: چند ماه پیش بود که در فضای مجازی اقدام به انتشار آگهی جهت کار در منزل کرده بودم که مقتوله با من تماس گرفت؛ زمانی که برای اولین بار به منزل مقتوله رفته بودم، متوجه شدم که او به تنهایی زندگی می‌کند و هر از گاهی دخترش به او سرکشی می‌کند.
هر هفته یک بار به منزل مقتوله می‌رفتم و امور مربوط به نظافت خانه را انجام می‌دادم و در همین مدت متوجه شدم که وی مقدار قابل توجهی طلاجات دارد.
زمانی که وارد خانه شدم، اطمینان پیدا کردم که او تنهاست و کس دیگری در خانه نیست؛ زمانی که مقتوله به داخل اتاقش رفته بود، به سراغش رفتم و گلوله‌ای به سر وی شلیک کردم.