خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 27 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

‌رئیس ستاد زاکانی در استان زنجان: مردم دیگر فریب وعده‌های رنگین آقایان را نمی‌خورند + تصاویر‌

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 22 خرداد 1400 - 02:13
گروه استان‌ها- رئیس ستاد انتخاباتی زاکانی در استان زنجان با بیان اینکه تعدادی از نامزدها در مناظرات با سوء نیت مناظره را به حاشیه می‌برند و سعی در عوام فریبی دارند، گفت: مردم دیگر فریب وعده‌های رنگین آقایان را نمی‌خورند.
انتخابات،استان،زنجان،انتخاب،انتخاباتي،زاكاني،مناظره،اسدي،ستا ...

خلاصه خبر

خبرگزاری تسنیم به‌ منظور شورآفرینی در ایام انتخابات و زمینه‌سازی برای مشارکت حداکثری و آگاهانه مردم برای انتخاب گزینه‌های اصلح، اقدام به برگزاری نشست‌های خبری با حضور روسای ستادهای انتخاباتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در استان زنجان از طیف‌ها و نگاه‌های مختلف کرده است.
حجت‌الاسلام محسن اسدی در این نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه استان برگزار شد اظهار داشت: در ایام پر شور انتخابات قرار داریم و مردم در تکاپوی انتخاب فرد اصلح هستند و اصل در انتخابات نیز جلب مشارکت حداکثری مردم است که می‌تواند پشتوانه دولت آینده باشد و سبب پیشرفت کشور شود.
وی با بیان اینکه هدف مردم از حضور در انتخابات، انتخاب گزینه بهتر برای پیشرفت و توسعه کشور است که این امر با انتخاب گزینه اصلح حاصل می‌شود، گفت: اشتغال، کارآفرینی، فقر‌زدایی و بهبود شرایط اقتصادی از جمله مطالبات اصلی است ‌که مردم به جد خواستار تحقق این مطالبات از رئیس‌جمهور آینده هستند.
رئیس ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی در استان زنجان در ادامه با بیان اینکه فضای مناظره دوم نسبت به مناظره نخست بهتر شده بود، بیان کرد: در این مناظره نیز اشکالاتی وجود داشت و مهمترین آن این است که گاها سوالاتی از یک نامزد می‌شد که 40 ثانیه زمان می‌برد اما تنها 3 دقیقه فرصت برای پاسخ‌دهی باقی می‌ماند که این زمان اصلا برای پاسخ‌دهی و مجاب کردن کافی نبود؛ از سویی دیگر یک سوال تنها از یک کاندید می‌شد و این در حالی است که برای اینکه مردم با ذهنیت و برنامه‌ریزی تمام نامزدها آشنا شوند باید پاسخ همه را در آن زمینه بشنوند.