خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 27 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

شیری: برای مظلومیت بوکس ایران گریه کردم/ تیم ملی کاری کرد کارستان

ایسنا | ورزشی | شنبه، 22 خرداد 1400 - 02:12
پیشکسوت ایران و دارنده طلا و نقره بوکس ‌آسیا گفت: عملکرد تیم ملی در قهرمانی آسیا ۲۰۲۱ کاری بود کارستان و اگر حق خوری‌ها نبود طلا هم می‌گرفتیم.
بوكس،ايران،آسيا،قشلاقي،سطح،دوره،قهرماني،مسابقات،طلا،عملكرد،ث ...

خلاصه خبر

مرتضی شیری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره عملکرد تیم‌ ملی بوکس ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲۰۲۱ اکارات توضیح داد: در این دوره از مسابقات که سطح بالایی هم به دلیل حضور همه قهرمانان قزاق و ازبک‌ داشت، از حق نگذریم بوکسورهای ایران گل‌ کاشتند.
دارنده طلا و نقره بوکس آسیا گفت: من با جدیت مسابقات را پیگیری کردم، واقعا چند سالی بود که بوکسورهای‌ ما برای کشورهایی چون هند، قراق و حتی‌ چین زنگ تفریح بودند، ولی الان برای قهرمانان جهان زنگ خطر بودند.
مخصوصا میثم قشلاقی که واقعا پدیده مسابقات قهرمانی آسیا بود و با شایستگی‌ و شکست دادن رقبای قهرمان جهان و المپیکی فینالیست شد.
پیشکسوت نام آشنای بوکس ایران گفت: چون از ابتدا مسابقات این ‌دوره را پیگیری کردم، قشلاقی صد درصد در مبارزه فینال برنده بود و حتی از نظر من یک به چهار برد.
با این شرایط در المپیک‌ و مسابقات جهانی یا باید حریفان را ناک اوت‌ کنیم یا به قدری سطح بالا ببریم که ‌حرفی برای‌ گفتن نباشد.