خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 26 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

نقش اثرگذار بانوان در میدان انتخابات/رفع مشکلات با مشارکت حداکثری

مهر | استان‌ها | شنبه، 22 خرداد 1400 - 01:58
خرم آباد-در حالی به روز برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ نزدیک می‌شویم که بانوان به عنوان یک قشر اثرگذار، با تشکیل ستادها و کمیته‌های مختلف خود را برای مشارکت در این انتخابات سرنوشت ساز آماده کرده‌اند.
انتخابات،بانوان،حضور،مشاركت،حداكثري،چهره،تاكيد،فعال،حوزه،راس ...

خلاصه خبر

خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها: با نزدیک شدن به زمان رأی گیری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا، اقشار مختلف آمادگی خود را برای مشارکت در این انتخابات مهم و سرنوشت ساز اعلام می‌کنند.
بانوان برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات جهادی پای کار بیایند
یکی از بانوان فعال در حوزه قرآن و فرهنگ با تاکید بر ضرورت مشارکت حداکثری بانوان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت: در این راستا باید از همه ظرفیت‌ها برای مشارکت بانوان در انتخابات استفاده کرد.
این بانوی فعال فرهنگی در ادامه سخنان خود با تاکید بر ضرورت تبلیغ در روستاها برای حضور و مشارکت بانوان روستایی و مردم در انتخابات افزود: ما نیاز داریم که تیم‌هایی داشته باشیم که با حضور در روستاها کار دعوت به حضور در انتخابات را انجام دهند.
ضرورت معرفی شاخص‌های نامزد اصلح
این بانوی فعال قرآنی با تاکید بر ضرورت معرفی شاخص‌های نامزد اصلح در بین بانوان بیان داشت: تلاش باید کنیم که زمینه حضور بانوان را در انتخابات به عنوان نیمی جمعیت کشور فراهم آوریم.
ضرورت تبلیغات چهره به چهره برای مشارکت مردم در انتخابات
تنها کار ما امروز دعوت مردم به مشارکت در انتخابات است
یکی دیگر از بانوان فرهنگی با اشاره به نقش بانوان در رفع شبهات بین مردم و فراهم آوردن زمینه مشارکت آنها در انتخابات گفت: باید با برنامه ریزی لازم و تولید محتوا، زمینه حضور بانوان و مردم را با سلیقه‌های مختلف سیاسی در انتخابات فراهم آوریم.
وی با بیان اینکه تنها کار ما امروز دعوت مردم به مشارکت در انتخابات است افزود: نباید بگوییم که مردم به طور مثال به فلان کاندیدا رأی بدهند، بلکه تنها هدف ما باید ترغیب مردم برای حضور حداکثری در انتخابات باشد.
رفع مشکلات کشور با مشارکت حداکثری در انتخابات