خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

ضرورت صیانت از حریم شهر تهران در دوره بعدی مدیریت شهری

ایسنا | اجتماعی و حوادث | شنبه، 22 خرداد 1400 - 01:17
رییس فراکسیون کارگری شورای شهر تهران با تاکید بر ضرورت صیانت از حریم شهر تهران گفت: در دوره آینده شورای شهر حتما باید از حریم شهر تهران صیانت کنیم.
شهر،تهران،حريم،شوراي،مشكلات،كارگري،خودرو،شهرداري،دوره،سرويس، ...

خلاصه خبر

رییس فراکسیون کارگری شورای شهر تهران با تاکید بر ضرورت صیانت از حریم شهر تهران گفت: در دوره آینده شورای شهر حتما باید از حریم شهر تهران صیانت کنیم.
وی ادامه داد: افزایش این ظرفیت پیش بینی های خاصی می‌خواهد که باید از مجلس شروع شود و بعد وارد دولت شود و بعد به این حریم دست بزنند اما امروز بدون توجه به این مسائل حریم شهر تهران بسیار در معرض خطر قرار گرفته است و گروهی از شما از این حریم محافظت می کنید.
این عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه ۱۱ عضو از ۲۱ نماینده شورای شهر تهران، عضو فراکسیون کارگری هستند، گفت: اولین کاری که کردیم این بود که مسائل و مشکلات مشترک بین همه گروه های کارگری را احصا کردیم و این مسائل را مانند عدم پرداخت حداقل حقوق، عدم پرداخت به موقع حقوق، رد نکردن بیمه، شب کاری، تعطیل کاری، اضافه کاری و ...
را همه را تبدیل به بخشنامه مشخص کردیم که با کمک معاون منابع انسانی شهرداری این بخشنامه‌ تنظیم و ابلاغ شد.
از زمانیکه این بخشنامه ابلاغ شد شرایط خیلی بهتر شد.
چه مشکلاتی دارند و یکی یکی این مشکلات را احصا کردیم.
برای مثال عزیزان ما در خودرو سرویس مشکلی تحت عنوان طرحی که تحت عنوان سهند مطرح کردند داشتند که ما با آن مخالفت کردیم و البته دلایلی هم داشتیم.
وی همچنین با اشاره به نامزدی علیرضا محجوب برای انتخابات میان دروره مجلس شورای اسلامی گفت: جای آقای محجوب در مجلس شورای اسلامی بسیار خالیست و همه ما می دانیم که حضور ایشان در مجلس حضور انحصاری و خاص است.
خواهش من این است که کمک کنید تا بتوانیم این دوره شاهد حضور آقای محجوب در مجلس شورای اسلامی باشیم.