خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 31 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

قدیری‌ابیانه: دولت روحانی ‌غوغا کرد/ اقتصاد کشور در این دولت مانند پلاسکو فرو ریخت

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 23:59
گروه استانها_ کارشناس مسائل سیاسی ‌با بیان اینکه ایام انتخابات زمان گول زدن است و برخی وعده میدهند اما عمل نمی کنند گفت: ضرر انتخاب اشتباه در انتخابات به پای همه مردم تمام می‌شود.
روحاني،ناراحت،قديري،همتي،ابيانه،كارخانه،راي،جمهور،تومان،انتخ ...

خلاصه خبر

تحلیلگر سیاست خارجی گفت: در جریان مناظرات یکی از کاندیدا مدعی شد 450 هزار تومان می دهم درحالی که همتی و مهرعلیزاده اعلام کردند بیش از یک میلیون تومان به مردم می دهم سوال این است اگر می توانی بدهی، چرا در این هشت سال ندادید واگر نمی توانید، چرا دروغ می گویید؟
کارشناس مسائل استراتژیک و سفیر اسبق ایران در مکزیک با بیان اینکه ایام انتخابات، ایام گول زدن است و برخی وعده می دهند اما عمل نمی کنند که لازم است مردم هوشیار باشند ادامه داد: ضرر انتخاب اشتباه را تمام مردم می بینند، باید در محیط عقلانی رای دهیم و وعده ها را باور نکنیم به خصوص افرادی که در قوه مجریه مسئولیت داشتند چراکه امتحان پس دادند و رد شدند.
قدیری اییانه با اشاره به اینکه در مناظره از همتی سئوالی مربوط به کارش پرسیدند؛ برای بازپس‌گیری ابربدهکاران بانکی که 90 هزار میلیارد تومان را به 11 نفر دادند، چه می کنید اما او پاسخ نداد و غیر مرتبط به سوالات گفت:خانم ها از تذکر دادن رعایت حجاب، ناراحت می شوند!حال در برابر این سخنان همتی باید گفت،خانم های زباله گرد شما را ناراحت نمی کند؟
کارشناس مسائل استراتزیک وسفیر اسبق ایران در مکزیک با بیان اینکه گویا حجاریان به جریان اصلاح طلب بیان کرده است که نگران انتخایات نباشید چرا که افکار عمومی مانند موم دست ما است.