خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

همایش ویژه دختران و مادران با حضور همسر آیت الله رئیسی برگزار می‌شود

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 23:41
گروه استان‌ها- مسئول بانوان شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله رئیسی در لرستان گفت: به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر همایش ویژه دختران و مادران با حضور همسر آیت الله رئیسی برگزار می‌شود.
جامعه،رئيسي،آيت،الله،زنان،انتخابات،سياسي،بانوان،سرنوشت،عرصه، ...

خلاصه خبر

وی حضور حداکثری و خلق حماسه سیاسی در انتخابات را از دغدغه‌های مقام معظم رهبری دانست و افزود: حماسه‌ای خلق نمی‌شود مگر اینکه زنان مسلمان ایرانی با بصیرت و هوشمندی اندیشه‌ای را همراهی و هدایت کنند و این حماسه سیاسی باهدف ایجاد خیزش جدید در توسعه و تعیین سرنوشت خود باحضور پررنگ بانوان در پای صندوق‌های رای محقق می‌شود.
حیدری خاطرنشان کرد: از جامعه بانوان دعوت می‌کنیم تا در مراسمی که به همین مناسبت برگزار می‌شود شرکت کنند و با مشارکت حداکثری و پرشور از آیت الله رئیسی حمایت به عمل آورند.
وی تصریح کرد: به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر همایش ویژه دختران و مادران یکشنبه 23 خرداد ساعت 19 با حضور همسر آیت الله رئیسی در پارک زیبا کنار خرم‌آباد برگزار می‌شود.