خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 27 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

اولتیمام دادستان قزوین به متخلفان انتخابات شورای شهر / در صورت آلوده‌سازی فضای عمومی محاکمه می‌شوید

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 23:40
گروه استان‌ها- دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین گفت: متأسفانه از آغاز تبلیغات انتخابات شوراهای شهر برخی نامزدهای شورای شهر با عدول از قانون فضای عمومی را آلوده کردند که در صورت ادامه این وضعیت این نامزدها به عنوان متخلف انتخاباتی محاکمه می‌شوند.
انتخابات،شهر،انتخاباتي،قزوين،فضاي،نامزدهاي،بنر،شوراهاي،ادامه ...

خلاصه خبر

وی با انتقاد جدی از نصب پوستر و بنر روی درختان، تیر چراغ برق و همچنین تابلوهای راهنمایی‌رانندگی تصریح کرد: نامزدها و اعضای ستادهای تبلیغاتی آنها باید از نصب پوستر و بنر در چنین فضاهایی به شدت خودداری کرده و در غیر این صورت منتظر برخورد دستگاه قضائی باشند.
این مقام قضائی استان قزوین همچنین تخریب و توهین کاندیداها به همدیگر را مصداق بارز جرم انتخاباتی دانست و گفت: ستاد رسیدگی به جرائم انتخاباتی به صورت دقیق فضای شهر را رصد می‌کند و از نامزدهای انتخاباتی در هر 2 حوزه انتخابات ریاست‌جمهوری سیزدهم و انتخابات شوراهای شهر ششم درخواست دارد که به شدت از تخریب دوری کرده و با رعایت قانون و ایجاد فضای رقابتی آرام نقش خود در تامین امنیت انتخابات را انجام دهند.
آماده‌باش دستگاه‌های خدمات‌رسان و امدادی در روز انتخابات
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین هم در ادامه این جلسه با اشاره به آماده‌باش دستگاه‌های خدمات‌رسان آب، برق، گاز و مخابرات در روز 28 خردادماه جاری گفت: قطع انشعابات آب، برق و گاز در روز انتخابات ممنوع است و همه دستگاه‌های اجرایی موظف هستند که بهترین شرایط را برای برپایی انتخابات 1400 فراهم کنند.