خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

هشدار مصلحی نسبت به استراتژی دشمنان برای انتخابات پیش‌رو / دشمن جریان دوقطبی جنگ و صلح را در ‌برنامه دارد

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 22:53
گروه استان‌ها - وزیر سابق اطلاعات گفت: آیت‌الله رئیسی به دنبال اشرافی گری نبوده و مردم، انقلاب و نظام برای این سید بزرگوار مهم است و مردم با انتخاب اصلح می‌توانند مطالبات رهبری را قطعاً در این نهاد مردمی تحقق بخشند.
كشور،دشمن،دنبال،مصلحي،رهبري،انقلاب،اسلامي،رئيسي،قطعاً،خبرگان، ...

خلاصه خبر

کاندیدای میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری استان تهران تصریح کرد: در تهاجم فرهنگی با مشکلاتی مواجه شدیم و هزینه‌های را دادیم ولی نقشه‌های دشمنان با درایت رهبری نقش بر آب شد.
مصلحی با بیان اینکه نقشه دشمن براندازی نظام با انتخابات است گفت: دستگاه‌های اطلاعاتی کشورهای غربی، آمریکایی و صهیونیستی به نقشه خود در ایام انتخابات جمهوری اسلامی اذعان کرده‌اند و برنامه دراز مدت دشمنان برای از بین بردن انقلاب اسلامی تدوین شده است.
مصلحی با بیان اینکه پس از برگزاری مناظره آخر ریاست جمهوری سیزدهم در کشور دشمن به دنبال دوقطبی کردن انتخابات خواهد بود بیان داشت: هدف دشمن اشتباه مردم در انتخاب فرد اصلح است و دشمن به دنبال سوءاستفاده از وضعیت کشور و نارضایتی عمومی است که اگر دشمن پس از آمدن به کشور دیگر هیچ چیز و جریان و مردم برایش مهم نخواهد بود.