خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 26 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

حرم مطهر رضوی با حضور دختران مشهدی گلباران شد/ آینده ایران را دخترها می‌سازند

فارس | برگزیده، استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 20:53
دختران مشهدی به مناسبت میلاد حضرت معصومه(ع) حرم رضوی را گلباران کردند و با خواندن میثاق‌نامه دختران تمدن‌ساز با امام زمان(عج) پیمانی دوباره بستند.
دختران،مراسم،حرم،امام،معصومه،قاسم،حاج،بيت،اهل،حضرت،روز،ميلاد ...

خلاصه خبر

دختران مشهدی به مناسبت میلاد حضرت معصومه(ع) حرم رضوی را گلباران کردند و با خواندن میثاق‌نامه دختران تمدن‌ساز با امام زمان(عج) پیمانی دوباره بستند.
به یمن این فرخنده میلاد حرم مطهر رضوی گل باران شد و لبخند از لبان زائران این قطعه از بهشت نمی‌افتاد، مادران مشهدی به همراه دخترانشان به این حریم الهی آمده‌ بودند.
گل‌‌ها در دستان ریحانه‌های شهر بهشت طراوت این جشن را چند برابر کرده و همه با پرچم‌های در دستشان، از زهرای اطهر مدد می‌گرفتند.
از کودک و نوجوان گرفته تا جوان و پیر همه در این مراسم حضور داشتند تا در شب میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) از ثامن‌الحجج رونما بستانند.
آینده ایران را دخترها می‌سازند
این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه روز دختر روز یادآوری مهربانی است، اضافه کرد: خدا طبق آنچه که رسولش فرموده است در بعضی از موضوعات بین دختر و پسر فرق می‌گذارد، خدا به جنس مؤنث رئوف‌تر از جنس مذکر است، پس ما هم باید رئوف‌تر باشیم.
نگاه چپ به دخترها نیفته