خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 26 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

رویکرد تغییر با گفتمان تحول

فارس | سیاسی | جمعه، 21 خرداد 1400 - 20:53
کسانی که به عزت و عظمت ایران فکر می کنند، کسانی که به امنیت و منافع و رفاه ملی فکر می‌کنند به پای صندوق رأی می آیند تا خالق «تحول»و «تغییر» در زندگی خود باشند.
تحول،دولت،انقلاب،كشور،ايران،گفتمان،رأي،تحريم،وضع،منافع،اجراي ...

خلاصه خبر

گروه سیاسی خبرگزاری فارس ــ محمدکاظم انبارلویی: مقام معظم رهبری در ارتباط تصویری با نمایندگان تشکل‌های دانشجویی فرمودند: «نیاز امروز ما تحول است ، راه ایجاد تحول ، تشکیل یک دولت معتقد به تحول و معتقد به عنصر تحول‌آفرینی یعنی عنصر جوان نخبه، مؤمن انقلابی و ...
تحول ممکن است.»
ملت ایران 28 خرداد به پای صندوق های رأی می‌روند تا با یک انتخاب «تحول‌آفرین» فصل جدیدی از حیات انقلاب اسلامی را در قرن جدید آغاز نمایند.
تحول ما را باید به وضع احسن برگرداند.
وضع احسن یعنی شتاب در اسلامی شدن مناسبات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی و وضع موجود جامعه، بسط عدالت و پاسداشت استقلال ملی!
دشمنان اسلام و بدخواهان ملت در رأس آن آمریکا و سه کشور شرور اروپایی با این تحول مخالفند و آن را مغایر منافع خود در ایران و منطقه و جهان می‌دانند.
بحران سازمان، بحران رهبری، بحران گفتمان در اردوگاه اصلاحات وضعیتی پدید آورده است که نمی‌توانند کمترین همراهی با کاروان تغییر و گفتمان تحول نمایند.
در گزینه اول و دوم آن‌ها را با مواضع دشمنان اسلام و انقلاب نزدیک می‌کند و گزینه سوم آن‌ها را در آوردگاه انقلاب نگه می‌دارد.