خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 27 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

رزمندگان گردان‌های قدس: شهید سلیمانی از هیچ حمایتی از مقاومت فلسطین دریغ نکرد

تسنیم | بین‌الملل | جمعه، 21 خرداد 1400 - 20:29
شماری از رزمندگان گردان‌های قدس شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین از نقش برجسته شهید سلیمانی در حمایت بی دریغ از مقاومت تمجید کردند.
قدس،مقاومت،فلسطين،نبرد،دشمن،رزمندگان،شمشير،سلاح،غزه،موشك،اسل ...

خلاصه خبر

رزمندگان گردان‌های قدس اعلام کردند: در جریان نبرد شمشیر قدس موشک‌های جدید و پیشرفته ای عملیاتی شد که از جمله آنها موشک قاسم بود.
مقاومت فلسطین امروز به برکت تلاشهایی که از سوی شهید سلیمانی انجام شد، ضربات دردناکی به دشمن وارد می‌کند.
دشمن صهیونیستی در طول نبرد از دید رزمندگان واحد ضد زره خود را پنهان کرد.
رزمندگان گردان‌های قدس تاکید کردند: سلاح توپخانه نقش فعالی در جریان نبرد شمشیر قدس داشت و همه مواضع نظامی مجاور غزه را زیر آتش گرفت.
اهتمام ویژه امام خامنه ای و سید حسن نصرالله به نبرد شمشیر قدس گواهی بر این است که آزادسازی قدس و فلسطین اولویت محور مقاومت است.ما از ایران و ملت آن به خاطر حمایت از مقاومت فلسطین تشکر می کنیم و تلاش‌های آنها در نبرد شمشیر قدس نتیجه داد.
«ابومصعب» از رزمندگان یگان توپخانه در نبرد شمشیر قدس گفت: سلاح توپخانه یکی از سلاح‌های مهمی است که رزمندگان گردان‌های قدس در اختیار داشتند.
سلاح توپخانه نقطه تحولی در نبرد گردان‌های قدس محسوب می‌شود، اگر خمپاره اندازها در سه روز آخر نبرد «العصف الماکول» حضور داشت، در نبرد شمشیر قدس از لحظات اول حضور داشت.
«ابومحمد» یکی از رزمندگان واحد ضد زره گردان‌های قدس هم گفت: سلاح ضد زره از سلاح‌های حساس و سرنوشت ساز در نبرد شمشیر قدس بود که موشک کورنت شلیک کرد و همه معادلات دشمن را به هم ریخت.