خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 26 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

تشکیل ستاد روستاییان حامی آیت الله رئیسی در فارس

ایسنا | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 20:12
ستاد انتخاباتی روستاییان حامی آیت الله رئیسی در فارس آغاز به کار کرد.
رئيسي،آيت،الله،دولت،روستاها،ستاد،روستائيان،مردمي،انتخاب،استا ...

خلاصه خبر

محمدحسین میرشکاری با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری۲۸خرداد۱۴۰۰ و لزوم روی کار آمدن یک دولت مردمی برای تغییر و تحول اساسی در وضعیت روستاها، افزود: روستاها چشم انتظار توجه ویژه در دولت آینده هستند که در آن نگاههای پوپولیستی و توهین آمیز از روستاها برداشته شود.
او با بیان اینکه عدالت محوری باعث تقویت روستاها و تولیدکنندگان خواهد شد، افزود: روستائیان به صداقت در گفتار و عملکرد آیت الله رئیسی ایمان دارند و در این راستا امیدواریم حمایت از تولیدکنندگان و تقویت نیروهای با استعداد پرورش یافته در خاک روستاها شتاب گیرد.
میرشکاری افزود: روستائیانی که با دست های پینه بسته رای می دهند، با انتخاب آیت الله رئیسی به دنبال ایجاد عدالت در روستاها هستند ضمن اینکه باید به این نکته مهم توجه داشت که با تقویت روستاها، فشار از جامعه شهری نیز براشته خواهد شد چراکه وقتی روستا آباد شد، شهر نیز آباد خواهد شد.
او با بیان اینکه در هر خانه یک ستاد تشکیل خواهد شد، بیان داشت: روسای روستاهای شهرستان ها، بخش ها، دهستان ها در سراسر استان انتخاب شده اند و خود را برای یک انتخاب پرشکوه آماده می کنند که در این راستا حضور خوب جوانان قابل توجه است.