خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

نیکزاد: اقشار مختلف مردم در دولت آقای رئیسی مورد توجه و رسیدگی قرار خواهند گرفت

تسنیم | سیاسی | جمعه، 21 خرداد 1400 - 19:53
رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی سید ابراهیم رئیسی گفت: کارگزاران حکومتی در دولت رئیسی نوکر و خادم مردم خواهند بود و اقشار مختلف مردم توجه و رسیدگی قرار خواهند گرفت.
كشور،رئيسي،اسلامي،مردمي،قوه،انقلاب،دولت،خدمت،رئيس،نيكزاد،ستا ...

خلاصه خبر

امام نوعی از حکومت اسلامی را بنا کرد که بنا بود با عزت، اقتدار، پاکی، صدق و درستی و برای دفاع از مظلوم باشد و رانت، انحصار، امضای طلایی و حاکم شدن خاندان خاصی بر کشور وجود نداشته باشد.
رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی گفت: همه کسانی که تاکنون مسئولیت داشتند، بنا بر این بوده به مردم خدمت کنند ولی متأسفانه اینطور نشد و ظرفیت‌های کشور را در نظر نگرفتند.
نیکزاد بیان کرد: در این شرایط است که رانت حاکم می‌شود؛ 11 نفر در کشور بیش از 90 هزار میلیارد تومان گرفته و پس نمی‌دهند و کسی که تا دیروز رئیس بانک مرکزی بوده می‌گوید من مبرّای از این هستم.
وی گفت: علت اینکه آقای رئیسی می‌خواهد به قوه مجریه بیاید، خدمت به مردم و حل مشکلات آنان است و آقای رئیسی آمده تا منبع فساد را بخشکاند و جلوی فساد را بگیرد.
کسانی که قوه مجریه را در اختیار داشتند به مردم معتقد نبودند و ارز را به عده‌ای تخصیص داده و مردم بزرگ ما در صف مرغ ایستادند؛ تشکیل قرارگاه مرغ توسط دولت وهن نظام جمهوری اسلامی بود.
وی گفت: کارگزاران حکومتی در دولت آقای رئیسی نوکر و خادم مردم خواهند بود و اقشار مختلف مردم توجه قرار خواهند گرفت؛ با حکمت و قدرت با دنیا در ارتباط بوده و در کنار آرمان‌های انقلاب به مردم خدمت خواهد شد.