خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 26 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

موتور جستجوی خبیر (اولین موتور جستجوی مفهومی دانش‌بنیان ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

برای ورود به عملیات آزادسازی جولان منتظر فراخوان دمشق هستیم

مهر | بین‌الملل | جمعه، 21 خرداد 1400 - 19:47
سخنگوی نجباء تصریح کرد که این یگان رزمی آمادگی کامل دارد به‌ محض درخواست دولت سوریه، برای آزادسازی این منطقه وارد عمل شود.
مقاومت،رژيم،آزادسازي،لبنان،جنگ،جولان،تيپ،صهيونيستي،محور،منطق ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر، سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری العهد لبنان ضمن تشریح قابلیت‌های ویژه تیپ آزادسازی جولان، تصریح کرد که این یگان رزمی آمادگی کامل دارد به‌ محض درخواست دولت سوریه، برای آزادسازی این منطقه وارد عمل شود.
مهندس «نصر الشَمَّری» با تمجید از کارنامه حزب‌الله لبنان و گروه‌های مقاومت فلسطینی در چشاندن طعم شکست به ارتش صهیونیستی، وعده داد که جنگ آینده در عمق اراضی اشغالی خواهد بود.
شما چه وعده‌ای را به رژیم اشغالگر در جنگ آینده می‌دهید؟
از مدتی پیش، شاید از زمان عملیات آزادسازی جنوب لبنان، جناب دبیرکل حزب‌الله (دام نصره) گفتند که اسرائیل سست‌تر از خانه عنکبوت است.
بهترین گروهی که این امر را به اثبات رساند، مقاومت اسلامی لبنان است که اسطوره ارتش شکست‌ناپذیر را از بین برد و سرزمین لبنان را از لوث آن پاک کرد.
مقاومت لبنان همچنین در جنگ ۲۰۰۶ این پیروزی را تکرار کرد و معادله توازن قدرت و بلکه معادله به چالش کشیدن دشمن را به آشکارترین شکل پایه‌گذاری کرد.
سلاح مقاومت، سران رژیم اشغالگر را متحیر و امنیت این رژیم را متزلزل کرد و ارتش اسرائیل را شکست داد؛ ارتشی که با رسانه‌های فریبکار دروغگو پشتیبانی می‌شد.
قدس یکی از مقدسات مسلمانان و نماد اول و هدف اعلای همه محور مقاومت از جمهوری اسلامی گرفته تا عراق، یمن، سوریه، لبنان، فلسطین و همه ملت‌های مسلمان منطقه است؛ ملت‌هایی که از حاکمان فرومایه، خائن و سازشکار جدا هستند.