خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

ارز ۴۲۰۰ تومانی باعث رانت شده است

مهر | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 19:13
زنججان-نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مشکل ما راه اندازی تولید، از بین بردن رانت ها و مشکل ما قطع ارز چهار هزار و ۲۰۰ تومان که سبب رانت شده است.
دولت،كشور،مهرعليزاده،رياست،زندگي،جمهوري،سيزدهمين،نامزد،انتخا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، محسن مهر علیزاده در برنامه تبلیغاتی تلویزیونی که از سیمای مرکز زنجان پخش شد، بدون اسم بردن از استان زنجان و ظرفیت های این استان، گفت: مردم با انتخابشان خدمتگذاری را بر سر کار می آورند که این خدمتگزار بتواند به تمام معنا در خدمت مردم اش باشد.
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز کشور ما در مقطع تاریخی حساس و خطیری قرار گرفته است، مردم ایران دست به انتخابی خواهند زد که بتوانند با تکیه بر تجربیات گذشته، راهی برای برون رفت از مشکلات پیچیده موجود بیابند و با انتخابشان خدمتگزاری را بر سر کار بیاورند که آن خدمتگزار بتواند به تمام معنا در خدمت مردم باشد.
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در کشوری زندگی می کینم که با وجود نیت خیر خیلی از مسئولان، متاسفانه دست ناپاکی، اختلاس، دزدی، فساد، دست یازیدن به بیت المال و فشار بر مردم را در رویه های اجرایی وجود دارد و چنان معیشت سختی را برای مردم فراهم آورده اند که مردم امیدشان به آینده خیلی کم شده است.
علیزاده افزود: برخی اقدامات مسئولان که بهتر است کلمه نا مسئولان را به کار ببرم، کسانی که به دنبال گرفتن کرسی های ریاست به دنبال روش های ناصواب رفتند، بعضاً کرسی خریدند، میز خریدند، میز فروختند، امضا خریدند و فروختند و کشور را به جایی رساندند که می تواند و می توانست به قوی ترین و غنی ترین کشور منطقه تبدیل شود، امروز کشور را با مشکلات عدیده ای مواجه کرده است.
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در قدم بعدی دولت اصلاحات تمام جد و جهدش را گذاشت و دوباره برای کشور عزت و افتخار آفرید، پاسپورتمان اعتبار پیدا کرد، رئیسان جمهوری کشورهای اروپایی برای دعوت از رییس جمهور کشورمان صف کشیدند، تئوری گفتگو تمدن ها در سطح جهان طنین افکن شد.
مهرعلیزاده گفت: اما خدا رو شکر فکر مردم، اعتقاد، تعصب و افتخار به ایرانی بودنشان، از خودگذشتگی و مهربانی هایتان و اینکه یک سری کارهای عادی که می توانست حداقل نشاط را به جامعه بیاورد توسط عده ای با تنگ نظری کامل محدودیت بر آن اعمال شد و اینکه عده ای به شکل تمامیت خواهی بر تمام ارکان این مملکت فائق بیایند و دیدگاه های تنگ نظرانه شان را پیاده کنند، این مساله نیز وجود دارد و این شما را عصبانی می کند.