خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 خرداد 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان کاوشگر عمیق (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):
رزولوشن صفحه شما برای نمایش نوار جستجو کم است!

همتی برنامه ای برای کرمانشاه ارائه نکرد

مهر | استان‌ها | جمعه، 21 خرداد 1400 - 18:54
کرمانشاه- عبدالناصر همتی در فرصت تلویزیونی که در اختیار وی قرار گرفته بود برنامه‌ای برای کرمانشاه ارائه نداد و به بیان مشکلات کشور و لزوم حاکم شدن اقتصاد بر سیاست پرداخت.
كشور،انتخابات،اشاره،همتي،رياست،جمهوري،عبدالناصر،سيزدهمين،است ...

خلاصه خبر

عبدالناصر همتی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفتگو با مردم استان کرمانشاه که بعد از ظهر امروز از شبکه استانی زاگرس پخش شد به دغدغه معیشتی و اقتصادی مردم اشاره کرد و گفت: ریل اقتصاد را باید تغییر داد و به سمتی پیش رفت که اشتباهات گذشته تکرار نشود.
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به کاهش میزان قدرت خرید مردم، کاهش سرمایه گذاری و کاهش رشد تولید در کشور اشاره و خاطر نشان کرد: توسعه و اشتغال بدون حمایت تولید امکانپذیر نیست.
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شعار دولت آینده خود را تعامل از خانه تا جهان عنوان کرد و افزود: تعامل نامطلوب و تقابل بین افراد، سازمان‌ها، نهادها، قوای سه گانه، و روابط خارجی آثاری جز استهلاک نیرو به دنبال ندارد.
این نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به اثرات مخرب تحریم‌های ظالمانه بر اقتصاد و درآمد کشور اشاره کرد و گفت: بر اثر این تحریم‌ها روابط بانکی هم مختل شده است.
این نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ادامه به مشارکت مردم در انتخابات اشاره کرد و گفت: اگر مردم حضوری حداکثری در پای صندوق‌های رأی داشته باشند من رقیبی ندارم و خرد جمعی هیچگاه اشتباه نمی‌کند.
عبدالناصر همتی به نقش کلیدی مناطق مختلف کشور در توسعه صادرات غیر نفتی اشاره کرد و افزود: در این زمینه طی سال‌های گذشته رشد خوبی صورت گرفته است و اگر صادرات غیرنفتی از طریق تولیدات صادرات محور پیش برود اشتغال و قدرت خرید مردم افزایش خواهد یافت.